Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Menu

Awaken Body Wash Travel Size

Content: 59 ml
Experience gentle, luxurious cleansing with the Awaken Body Wash Travel Size from Innersense, which balances your skin and gives it new radiance.
The delicate gel texture transforms into a creamy foam that thoroughly cleanses, moisturises and leaves your skin noticeably soft.
Thanks to the nourishing combination of organic avocado oil and tiger nut milk (chufa milk), dry or stressed skin is intensively nourished and soothed.
The innovative Vitarevive Trio - consisting of vitamins B5, C and D - strengthens the skin barrier, improves elasticity and gives a healthy, fresh appearance. The invigorating scent of Meyer lemon, eucalyptus and frankincense provides a refreshing shower experience and awakens body and mind - perfect for starting the day or after a workout.

€10.95

Content: 59 ml (€18.56 / 100 ml)

Average rating of 0 out of 5 stars

Create review

Available, delivery time: 2-3 days

Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.

Description

Product information "Awaken Body Wash Travel Size "

Experience gentle, luxurious cleansing with the Awaken Body Wash Travel Size from Innersense, which balances your skin and gives it new radiance. The delicate gel texture transforms into a creamy foam that thoroughly cleanses, moisturises and softens the skin.

Thanks to the nourishing combination of organic avocado oil and tiger nut milk (chufa milk), dry or stressed skin is intensively nourished and soothed. The innovative Vitarevive Trio - consisting of vitamins B5, C and D - strengthens the skin barrier, improves elasticity and gives the skin a healthy, fresh appearance.

The invigorating scent of Meyer lemon, eucalyptus and frankincense provides a refreshing shower experience and awakens body and mind - perfect for the start of the day or after a workout.

Most important benefits:

  • Gentle cleansing without drying out
  • Intensively moisturises and softens the skin
  • Soothes and revitalises dry or sensitive skin
  • Strengthens and protects thanks to Vitarevive Trio (B5, C & D)
  • With organic avocado oil and chufa milk for deep nourishment
  • Refreshing sc ent of lemon, eucalyptus and frankincense

Properties

Area of application: Body

Manufacturer

Innersense Organic Beauty

Innersense Organic Beauty

Clean & Pure Hair Care Products

Innersense Organic Beauty sets new standards in product development by using organic chemistry to create clean, luxurious formulas with professional performance for your hair, health, and the planet. We are dedicated to well-being through uplifting affirmations, self-care rituals, and hair ceremonies. Our mission is to educate, inspire, and empower beauty professionals and consumers to make healthy choices with a brand that aligns with their personal values.

Clean Chemistry, Radical Transparency, and a Commitment to the Environment
These are Innersense’s promises to you. This means no parabens, silicones, sulfates, synthetic fragrances, or questionable ingredients.

The Benefits of Innersense Organic Beauty:

  • Clean & Pure Formulas: Products free from harmful chemicals like parabens, sulfates, and silicones.

  • Natural Ingredients: Harnessing the power of organic ingredients for healthier hair.

  • Commitment to the Planet: A brand dedicated to sustainability, using eco-friendly practices and packaging.

  • Radical Transparency: Full ingredient disclosure, so you always know what you’re putting on your hair.

Experience the clean beauty revolution with Innersense Organic Beauty – the perfect blend of luxury, performance, and eco-conscious care for your hair and the planet.

Reviews 0

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.


Apply a small amount of shower gel to your hands or a loofah sponge, apply it to the skin and lather it up. Then rinse thoroughly.

Water/aqua/eau, cocamidopropylhydroxysultaine, glycerine, sodium cocoyl isethionate, caprylyl/capryl glucoside, sodium methylcocoyltaurate, coconut fatty acid, guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium isethionate, Cyperus esculentus tuber extract, xanthan gum, panthenol, Butyrospermum parkii (shea) butter, Persea gratissima (avocado) fruit extract, maltodextrin, fructooligosaccharides, bioflavonoids, tetrahexyldecyl ascorbate, glycoproteins, Boswellia carterii (olibanum) oil, Citrus aurantium bergamia (bergamot) fruit oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Jasminum officinale (jasmine) oil, Juniperus mexicana (cedar) oil, Lavandula angustifolia (lavender) oil, Citrus limon (lemon) peel oil, Pogostemon cablin oil, sodium citrate, sodium gluconate, pentylene glycol, saccharide isomerate, hydroxycitronellal, triethyl citrate, potassium sorbate, citric acid, sodium levulinate, limonene, linalool

✓ Gentle cleansing without drying out
✓ Intensively moisturises and softens the skin
✓ Soothes and revitalises dry or sensitive skin
✓ Strengthens and protects thanks to Vitarevive Trio (B5, C & D)
✓ With organic avocado oil and chufa milk for deep care
✓ Refreshing scent of lemon, eucalyptus and frankincense

Experience gentle, luxurious cleansing with the Awaken Body Wash Travel Size from Innersense, which balances your skin and gives it new radiance.
The delicate gel texture transforms into a creamy foam that thoroughly cleanses, moisturises and leaves your skin noticeably soft.
Thanks to the nourishing combination of organic avocado oil and tiger nut milk (chufa milk), dry or stressed skin is intensively nourished and soothed.
The innovative Vitarevive Trio - consisting of vitamins B5, C and D - strengthens the skin barrier, improves elasticity and gives a healthy, fresh appearance. The invigorating scent of Meyer lemon, eucalyptus and frankincense provides a refreshing shower experience and awakens body and mind - perfect for starting the day or after a workout.
Skip product gallery

Customers also bought

Eyebrown Pencil BlondEyebrown Pencil Blond
Blinc
Eyebrown Pencil Blond
Eyebrow pencil

Blinc Eyebrow Pencil Blond: Precision, Care & Natural Hold for Perfect Blonde Brows The Eyebrow Pencil Blond by Blinc is the must-have for anyone who wants naturally shaped, perfectly defined brows that last all day – with no touch-ups needed. The vegan, clean formula is waterproof and smudge-proof, holding strong through rain, sweat, and long days. The ultra-precise tip allows for exact definition and even filling, while the blendable blond pigment adapts perfectly to your hair color and skin type. With the integrated spoolie, you can blend and style brows in one easy step. Vitamin C, E, and sunflower oil nourish and strengthen brow hairs with every use – for a fuller, healthier look with zero effort. Key Benefits at a Glance: Vegan, clean formula: Free from harsh ingredients Waterproof & smudge-proof: Lasts all day Ultra-precise tip: For fine definition & natural filling Blond pigment: Adapts to hair color & skin Integrated spoolie: Blend & style in one step Cares & protects: With vitamin C, E & sunflower oil How does Blinc Eyebrow Pencil Blond keep your brows fuller, more cared for, and naturally defined every day—and why is this pencil the perfect choice for anyone wanting precise, nourishing, and long-lasting blonde brows? The smart blend of color, care, and hold makes this pencil an essential beauty companion. Discover Blinc Eyebrow Pencil Blond now at Look Beautiful Products Shop and enjoy perfect blonde brows every day!

Content: 14.17 g (€154.90 / 100 g)

Regular price: €21.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Mineral Sunscreen SPF30 30mlMineral Sunscreen SPF30 30ml
Tenue Soleil
Mineral Sunscreen SPF30 30ml
Sun cream

Tenue Soleil Mineral Sunscreen SPF30: Gentle, natural sun protection for every day The Mineral Sunscreen SPF30 from Tenue Soleil is your reliable broad-spectrum sunscreen for face and body - developed by renowned dermatologist Dr Daniel Kadouch. The lightweight, fragrance-free and waterproof formula effectively protects against UVA and UVB rays, making it perfect for adults, children and particularly sensitive or irritation-prone skin. The non-nano zinc oxide filter provides natural, safe UV protection - without any greasy feeling or white film. Vitamin E has an antioxidant effect, strengthens the skin and protects against free radicals. The fast-absorbing texture is easy to apply and makes sun care an uncomplicated pleasure - day after day. Why choose Mineral Sunscreen SPF30 from Tenue Soleil? Mineral broad spectrum protection with SPF30 - protects against UVA & UVB rays For sensitive skin, children & adults Suitable for face & body Waterproof, fragrance-free formula Without nanoparticles, vegan & microplastic-free Dermatologically developed & tested No white film, no greasy skin feeling How does the Mineral Sunscreen SPF30 from Tenue Soleil ensure that your skin stays safe, nourished and healthy day after day - even with sun and sensitive skin? The combination of a modern zinc oxide filter, antioxidant protection and a pleasantly light texture provides effective and gentle protection - for an active, carefree day in the sun. Discover the Mineral Sunscreen SPF30 from Tenue Soleil in the Look Beautiful Products Shop now and experience natural sun protection with dermatological expertise!

Content: 30 ml (€29.83 / 100 ml)

Regular price: €8.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Creatine Matcha GlowCreatine Matcha Glow
Ylumi
Creatine Matcha Glow
Food supplements

Creatine Matcha Glow from Ylumi combines high-purity Creapure® creatine (99.9 % purity) with functional plant substances and essential micronutrients - for performance, focus and energy in everyday life. The innovative formula combines 4 g creatine monohydrate per serving with matcha, lion's mane and cordyceps as well as magnesium, calcium and vitamin D3. This vegan premium supplement specifically supports physical performance during high-speed strength training and intensive exertion. At the same time, the minerals and vitamins it contains contribute to normal muscle function, a healthy energy metabolism and an efficient nervous system. The finely balanced formula makes Creatine Matcha Glow the ideal companion for training, focus phases and active lifestyles - clean, vegan and suitable for everyday use. High-quality ingredients & effect Creapure® creatine (99.9 % purity) - increases physical performance during short-term, intensive exercise Matcha - natural plant power for energy & focus Lion's Mane - functional medicinal mushroom for mental performance Cordyceps - traditionally valued for supporting performance Magnesium - contributes to the normal functioning of the nervous system and to the reduction of fatigue Calcium - supports normal energy metabolism Vitamin D3 - contributes to normal muscle function and healthy immune function Key benefits at a glance: 4 g Creapure® creatine per serving Supports physical performance* Promotes energy, focus & muscle strength With magnesium, calcium & vitamin D3 Functional combination of matcha, lion's mane & cordyceps Vegan, clean & without unnecessary additives Ideal for sports, everyday life & active routines 240 g content - 30 portions of 8 g each Creatine Matcha Glow is the smart combination of sports science, plant power and modern nutrition - for everyone who wants to support performance, focus and well-being holistically. *Creatine increases physical performance during high-speed strength training as part of short-term intensive physical activity.

Content: 240 g (€16.23 / 100 g)

Regular price: €38.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
PRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel SizePRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel Size
Nuxe
PRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel Size
Shower gel

NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel: Gentle Cleansing & Spa Feeling with Iconic Néroli Fragrance The Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel by NUXE transforms every shower into a relaxing pampering experience. The creamy gel texture gently cleanses skin, preserves natural moisture, and leaves it soft, smooth, and cared for—with no dryness. The highlight: The soothing, aromatic scent of orange blossom, lavandin, and bergamot wraps body and senses in a touch of spa luxury. This shower gel is suitable for all skin types and makes your daily cleansing routine a sensual ritual. Key Benefits at a Glance: Gentle, creamy cleansing: For a nourished skin feel without dryness Iconic Néroli scent: Relaxing, aromatic & sensual Suitable for all skin types: Perfect for your daily wellness routine Spa experience in the shower: Cares for body & senses How does NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel ensure you feel more relaxed, pampered, and sensual every day—and why is this shower gel the perfect choice for anyone loving gentle cleansing, hydration, and a soothing scent? The combination of creamy texture and iconic fragrance turns every shower into a spa moment at home. Discover NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel now at Look Beautiful Products Shop and enjoy spa feeling in your daily shower!

Content: 30 ml (€16.50 / 100 ml)

Regular price: €4.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Gel Colour Lip & Cheek Balm - PoshGel Colour Lip & Cheek Balm - Posh
NUDESTIX
Gel Colour Lip & Cheek Balm - Posh
Lip care

NUDESTIX Gel Color Lip & Cheek Balm - Posh: Moisture, colour & shine for lips and cheeks The Gel Color Lip & Cheek Balm - Posh from NUDESTIX is the must-have for anyone looking for intense colour, nourishing moisture and versatility in a single product. The ultra-moisturising balm provides long-lasting, glossy shimmer and, with its soft pink shade, focuses on natural freshness and modern elegance. Whether as a tinted lip balm for fuller, glossy lips or as a gel blush for a fresh glow on the cheeks - Posh can be applied and blended quickly, easily and without compromise. The formula is suitable for all skin tones and has a pleasant, nourishing finish. NUDESTIX deliberately avoids preservatives, parabens, sulphates, phthalates, gluten and fragrances - the balm is clean, vegan and gentle on the skin. Top benefits at a glance: Intense colour & shine: For lips and cheeks - versatile & long-lasting Ultra-moisturising formula: Acts like a nourishing balm Natural, fresh pink shade: Suits every skin tone Monochrome look or individual colour combination: For creative make-up styles Clean beauty: Without preservatives, parabens, sulphates, phthalates, gluten & fragrances Practical pencil format: Ideal for travelling & quick touch-ups How does the NUDESTIX Gel Color Lip & Cheek Balm - Posh make your make-up look instantly fresher, brighter and more nourished - and why is this product the perfect choice for anyone who loves uncomplicated, moisturising colour for lips and cheeks? The clean, nourishing formula and practical 2-in-1 concept make this balm a daily beauty all-rounder for natural, glossy looks. Discover the NUDESTIX Gel Colour Lip & Cheek Balm - Posh in the Look Beautiful Products Shop now and experience monochrome glow every day!

Content: 2.8 g (€998.21 / 100 g)

Regular price: €27.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Skip product gallery

Customers also viewed

Huile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil MiniHuile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil Mini
Nuxe
Huile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil Mini
Drying oil for face, body and hair

NUXE Huile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil: Rose Gold Glow & Care for Face, Body & Hair The Huile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil by NUXE delivers a natural rose-gold shimmer and deep care for skin, body and hair. With 96% natural ingredients and a signature mix of 7 premium plant oils, this dry oil hydrates, nourishes, and leaves a silky feel – without any greasy residue. Mineral pearl pigments provide a radiant glow that flatters every skin tone, while the dry-touch texture absorbs instantly. Ideal for face, body and hair, it leaves a luxurious, floral-fresh scent for a sensual care ritual. Key Benefits at a Glance: Cares for face, body & hair: All-in-one dry oil 96% natural ingredients: For conscious beauty 7 plant oils: Intensive nourishment & hydration Rose-gold shimmer: Mineral glow for every skin tone Fast-absorbing, non-greasy texture Floral fragrance: Luxurious, sensual care experience How does NUXE Huile Prodigieuse OR Florale ensure your skin and hair look healthier, more radiant and silky every day—and why is this dry oil the perfect multitasker for anyone seeking glow, nourishment and a luxurious scent in one step? The blend of high-quality natural oils, quick absorption and rose-gold glow makes this dry oil a must-have for any beauty ritual. Discover NUXE Huile Prodigieuse OR Florale Multi Purpose Dry Oil now at Look Beautiful Products Shop and experience your new glow!

Content: 10 ml (€49.50 / 100 ml)

Regular price: €4.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Intensive Hydrating Hand CreamIntensive Hydrating Hand Cream
Margaret Dabbs London
Intensive Hydrating Hand Cream
Hand cream

INTENSIVE HYDRATING HAND CREAM - Luxury for the hands. Margaret Dabbs London's Intensive Hydrating Hand Cream instantly moisturises and plumps the skin. Enriched with anti-ageing ingredients such as hemp seed oil, white water lily and kelp, it improves the skin's firmness, elasticity and collagen content. The cream has a pleasant scent of geranium and mandarin, is quickly absorbed and leaves no greasy residue. Comfrey also has an antibacterial and anti-inflammatory effect, soothes the skin and protects it from external influences. Benefits: Provides intensive moisturisation Plumps up the skin and improves skin structure & elasticity Increases the collagen content and firmness of the hands Soothes and protects the skin thanks to antibacterial active ingredients Pleasant, fresh fragrance without a greasy finish The hand cream transforms dry, stressed hands into soft, nourished and radiant hands that stay protected all day long.

Content: 75 ml (€25.27 / 100 ml)

Regular price: €18.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Awaken Body WashAwaken Body Wash

Average rating of 5 out of 5 stars

Innersense Organic Beauty
Awaken Body Wash
Shower gel

Cleanse your skin with Innersense's Awaken Body Wash, which helps restore the skin's natural balance. The gel formula transforms into a luxurious lather that coats the skin with nourishing, certified organic avocado oil and tiger nut milk to cleanse, condition and moisturise. The Vitarevive Trio, a blend of vitamins B5, C and D, known for their beneficial effects, increases the skin's moisture, shine and elasticity. Fragrance: Meyer lemon, eucalyptus and frankincense. This shower gel gently cleanses without drying out the skin, leaving it feeling hydrated and moisturised. It soothes and softens the skin. The Vitarevive Trio, a harmonious blend of vitamins B5, C and D, brightens, strengthens and moisturises the skin for plump and radiant skin. Avocado oil, a superfood ingredient, provides thirsty skin with nourishing oils and moisture. Tigernut milk, also known as tiger's milk, is rich in antioxidants and helps to soothe and soften dry skin.

Content: 250 ml (€11.98 / 100 ml)

Regular price: €29.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
PRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel SizePRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel Size
Nuxe
PRODIGIEUX Neroli Relaxing Scented Shower Gel Travel Size
Shower gel

NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel: Gentle Cleansing & Spa Feeling with Iconic Néroli Fragrance The Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel by NUXE transforms every shower into a relaxing pampering experience. The creamy gel texture gently cleanses skin, preserves natural moisture, and leaves it soft, smooth, and cared for—with no dryness. The highlight: The soothing, aromatic scent of orange blossom, lavandin, and bergamot wraps body and senses in a touch of spa luxury. This shower gel is suitable for all skin types and makes your daily cleansing routine a sensual ritual. Key Benefits at a Glance: Gentle, creamy cleansing: For a nourished skin feel without dryness Iconic Néroli scent: Relaxing, aromatic & sensual Suitable for all skin types: Perfect for your daily wellness routine Spa experience in the shower: Cares for body & senses How does NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel ensure you feel more relaxed, pampered, and sensual every day—and why is this shower gel the perfect choice for anyone loving gentle cleansing, hydration, and a soothing scent? The combination of creamy texture and iconic fragrance turns every shower into a spa moment at home. Discover NUXE Prodigieux Néroli Relaxing Scented Shower Gel now at Look Beautiful Products Shop and enjoy spa feeling in your daily shower!

Content: 30 ml (€16.50 / 100 ml)

Regular price: €4.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Self-Tanning Wipes Gold (1pc.)Self-Tanning Wipes Gold (1pc.)
Comodynes
Self-Tanning Wipes Gold (1pc.)
Self-tanning wipes

Comodynes Gold self-tanning wipes are your uncomplicated way to a natural, streak-free tan - without sunbathing. Within just three hours of use, the wipes develop an even, golden tan that flatters your natural skin tone. Whether light or darker skin - the adaptable formula ensures a harmonious result, without stains, without drying out and without leaving any residue on clothing. The wipes are individually packaged, making them ideal for travelling, festivals or a spontaneous freshness boost before an event. Suitable for face and body, nourishing to the skin and safe and gentle to use - so you can easily keep the sun out and still get a sun-kissed look. Why you'll love it: Gives you a natural tan in 3 hours Suitablefor face and body No streaks, no discolouration, no drying out Individually packaged - ideal for travelling Adapts to your individual skin tone Suitablefor all skin types Quick, safe alternative to sunbathing Treat yourself to an even tan anytime, anywhere, without harmful UV rays - with the practical self-tanning wipes from Comodynes. Simply use, relax and glow!

Regular price: €1.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Revitalise-me Shower GelRevitalise-me Shower Gel
Elemis
Revitalise-me Shower Gel
Shower gel

Elemis Revitalise-me Shower Gel - Revitalisation & freshness for the skin. Elemis Revitalise-me Shower Gel transforms the daily shower into a refreshing, invigorating care experience. The effective revitalising essential oils of thyme, basil, neroli, mandarin and lime gently cleanse the skin, remove impurities and leave it feeling fresh and revitalised. The stimulating fragrance combines honey-sweet notes of neroli with refreshing mandarin and lime, making the shower experience a fragrant break from everyday life. Mango extract also moisturises and nourishes the skin, leaving it feeling smooth and supple. The most important benefits: Gentle cleansing - removes impurities without attacking the skin Revitalises & refreshes - invigorates body and senses Effectivelynourishes & hydrates the skin Smoothes & softens - for a velvety skin feel Pleasant, revitalising fragrance - with essential oils of basil, thyme, neroli, mandarin & lime Mango extract for additional care and softness Elemis Revitalise-me Shower Gel is ideal for anyone looking for a refreshing, invigorating shower with soothing care and a luxurious fragrance experience - for supple, revitalised skin day after day.

Content: 200 ml (€15.48 / 100 ml)

Regular price: €30.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil MiniHuile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil Mini

Average rating of 5 out of 5 stars

Nuxe
Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil Mini
Drying oil for face, body and hair

NUXE Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil: Intensively Nourishing Dry Oil for Very Dry Skin & Dull Hair The Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil by NUXE is the ultimate choice for anyone seeking deep nourishment and regeneration for very dry skin and dull hair. The rich formula with seven 100% plant-based oils delivers long-lasting moisture and essential nutrients – without a greasy residue. For face, body, or hair: This dry oil absorbs quickly, leaving a silky-smooth, supple feel and restores shine to even the driest hair. Perfect for stressed, tight, or cracked skin that needs sustainable care. Key Benefits at a Glance: Intensive care: Specially for very dry, tight, or cracked skin 100% plant-based oils: Deeply nourish, protect & regenerate Non-greasy texture: Fast-absorbing, no oily film Long-lasting hydration: For supple skin & shiny hair Versatile: Suitable for face, body & hair Silky finish: Leaves skin and hair soft and smooth How does NUXE Huile Prodigieuse Riche ensure your skin and hair become softer, more intensely nourished, and visibly healthier every day – and why is this dry oil the perfect choice for anyone seeking rich hydration, plant-based care, and a non-greasy finish? The potent blend of plant oils and rapid absorption make this oil a must-have for demanding skin and hair care. Discover NUXE Huile Prodigieuse Riche Multi-Purpose Dry Oil now at Look Beautiful Products Shop and give your skin & hair deep nourishment!

Content: 10 ml (€49.50 / 100 ml)

Regular price: €4.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.