Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Menu

PDRN Pink Collagen Gel Mask (4 masks)

Content: 1 Set
Medicube’s PDRN Pink Collagen Gel Mask is the perfect solution for anyone longing for smooth, supple and radiantly beautiful skin. This innovative gel mask combines salmon PDRN (DNA extract from salmon), low-molecular-weight collagen and niacinamide to deeply nourish and strengthen the skin, whilst enhancing its natural glow.

€19.95

Content: 1 Set

Average rating of 0 out of 5 stars

Create review

Available, delivery time: 2-3 days

Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.

Description

Product information "PDRN Pink Collagen Gel Mask (4 masks)"

Medicube PDRN Pink Collagen Gel Mask (4 masks) – Innovative intensive care for firm, radiant skin

The PDRN Pink Collagen Gel Mask from Medicube is the perfect solution for anyone longing for smooth, supple and radiantly beautiful skin. This innovative gel mask combines salmon PDRN (DNA extract from salmon), low-molecular-weight collagen and niacinamide to deeply nourish and strengthen the skin, whilst enhancing its natural glow.

Key benefits at a glance:

  • Improved elasticity & firmness: Salmon PDRN and collagen strengthen the skin’s structure and boost its elasticity.
  • Intensive hydration & soothing: The gel texture provides optimal hydration – even sensitive, irritated skin is instantly soothed.
  • Even skin tone: Niacinamide has a balancing effect, reduces pigmentation spots and refines the complexion.
  • Strengthens the skin barrier: Protects against harmful environmental factors and supports regeneration.
  • Korean ‘glass skin’ effect: Gives a natural, flawless glow – the goal of modern skincare.

How can you make tired, stressed skin appear plumper, more even and visibly more radiant in a short space of time – without a time-consuming skincare routine?
With the PDRN Pink Collagen Gel Mask from Medicube, you can treat your skin to innovative active ingredients and luxurious hydration – for a healthy, youthful appearance and that coveted glass-skin look.

Discover it now in the Look Beautiful Products shop and experience the ultimate beauty boost!

Properties

Area of application: Neck/ neckline, Visage
Ingredients: collagen, niacinamide

Manufacturer

MEDICUBE

MEDICUBE

Skincare Innovation Driven by Science

MEDICUBE represents science-based skincare that goes beyond cosmetics. Founded in Korea, the brand is dedicated to solving real skin problems through clinical research, advanced formulations, and high-performance beauty technology.

With over 200 clinical studies each year and close collaboration with dermatologists, MEDICUBE creates products that deliver proven, visible results. Whether it’s acne, enlarged pores, pigmentation, or signs of aging – MEDICUBE offers targeted solutions for every skin concern.

Korea’s No. 1 Beauty Device Brand
Combining medical-grade materials with breakthrough technology, MEDICUBE develops powerful tools like the AGE-R Booster Pro, designed to enhance skin elasticity, boost absorption, and promote radiant, healthy skin – all from the comfort of your home.

Sustainability & Responsibility
MEDICUBE believes in beauty with integrity:
– Safe, natural ingredients without synthetic dyes or fragrances
– FSC-certified packaging & eco-friendly soy ink
– Rechargeable, long-lasting devices with no need for cartridge replacements

Instead of buying multiple devices, MEDICUBE offers smart, sustainable solutions that last – for healthier skin and a healthier planet.

Experience the difference you’ve been waiting for – with MEDICUBE.

Reviews 0

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.


After cleansing, smooth your skin with toner to prepare the surface. Open the packet, remove the protective films from the top and bottom masks, and place the top mask around your eyes and the bottom mask around your mouth. Leave the mask on until the fabric becomes transparent, then remove it. Gently pat the remaining serum into your skin to aid absorption. The time it takes for the mask to become transparent may vary from person to person.

Aqua, Glycerine, Methylpropanediol, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Niacinamide, Chondrus crispus powder, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Betaine, Ceratonia siliqua gum, Hydroxyacetophenone, Allantoin, Glucomannan, Xanthan Gum, Laureth-21, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Propanediol, Cellulose Gum, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Fragrance, Potassium Chloride, Dextrin, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Hydrolysed Collagen, Cyanocobalamin, Ascorbic Acid, Sodium DNA, Tocopherol, Acetyl Hexapeptide-8, ascorbic acid polypeptide, acetyl octapeptide-3, acetyl tetrapeptide-2, acetyl tetrapeptide-3, acetyl tetrapeptide-5, acetyl tetrapeptide-9, Carnosine, Copper Tripeptide-1, Nonapeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-5

✓ Improved elasticity & firmness: Salmon PDRN and collagen strengthen the skin’s structure and boost its elasticity.
✓ Intensive hydration & soothing: The gel texture provides optimal hydration – even sensitive, irritated skin is instantly soothed.
✓ Even skin tone: Niacinamide has a balancing effect, reduces pigmentation spots and refines the complexion.
✓ Strengthens the skin barrier: Protects against harmful environmental factors and supports regeneration.
✓ Korean ‘glass skin’ effect: Gives a natural, flawless glow – the goal of modern skincare.

Medicube’s PDRN Pink Collagen Gel Mask is the perfect solution for anyone longing for smooth, supple and radiantly beautiful skin. This innovative gel mask combines salmon PDRN (DNA extract from salmon), low-molecular-weight collagen and niacinamide to deeply nourish and strengthen the skin, whilst enhancing its natural glow.
Skip product gallery

Customers also bought

Spacemask Orange and Grapefruit Scent
SPACEMASKS
Spacemask Orange and Grapefruit Scent
Eye mask

Spacemask – Orange and Grapefruit Scent Box by Spacemasks: Refreshing Warmth & Relaxation for Deep Recovery The Spacemask – Orange and Grapefruit Scent Box by Spacemasks combines self-warming eye masks with an invigorating orange and grapefruit fragrance—perfect for relieving stress, relaxing the eye area, and ensuring deep, restful sleep. The masks activate upon contact with air, provide soothing warmth within minutes, and completely block out light—for an undisturbed sleeping environment. Whether at home or on the go, the practical box format ensures you always have a mask within reach. The unique citrus scent lifts your mood, promotes relaxation, and turns every use into a mini wellness moment. Why Choose Spacemask – Orange and Grapefruit Scent Box by Spacemasks? Self-warming eye masks—for immediate, soothing relaxation Blocks out light—for deep, uninterrupted sleep Refreshing orange & grapefruit scent—uplifts and revitalizes Reduces stress & relaxes the eye area Ideal for home or travel—practical and always handy Box with multiple masks—perfect for regular moments of downtime How does the Spacemask – Orange and Grapefruit Scent Box help you start each day more relaxed, refreshed, and energized? The combination of gentle warmth, complete light blocking, and a fruity-fresh aroma gives body and mind a mini-break—for deeper sleep, less stress, and more energy in daily life. Discover the Spacemask – Orange and Grapefruit Scent Box by Spacemasks now at Look Beautiful Products Shop and enjoy refreshingly fruity relaxation!

Regular price: €17.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Free Gift - Water Sleeping MaskFree Gift - Water Sleeping Mask
LANEIGE
Free Gift - Water Sleeping Mask
Face mask

Want to wake up in the morning with fresh, plump skin? Then the Water Sleeping Mask from Laneige is just the thing for you. This iconic overnight mask intensively moisturises your skin overnight - while you sleep, it works at full speed. What it can do: Deeply moisturises with hydro-ionised water Regenerates dry, stressed skin while you sleep Makes the complexion visibly smoother, plumper and fresher Cools and soothes - also ideal for sensitive skin Non-greasy, absorbs quickly - no residue on the pillow The unique Sleep-Tox™ technology helps to detoxify the skin overnight, while Aromasleep™ with a delicate, soothing fragrance ensures you fall asleep relaxed. In the morning, your skin will feel like new - hydrated, clear and completely refreshed. Ideal for all skin types, especially with dryness or environmental stress.

Content: 15 ml (€0.00 / 100 ml)

Regular price: €0.00
Sun-Kissed Glow SerumSun-Kissed Glow Serum

Average rating of 5 out of 5 stars

MIMITIKA
Sun-Kissed Glow Serum
Face Serum

Sun-Kissed Glow Serum by Mimitika – Natural Radiance in a Bottle. The Sun-Kissed Glow Serum from Mimitika is made with 100% naturally derived ingredients, instantly giving the skin a radiant, healthy-looking glow. Its unique formulation combines beta-carotene-rich oils, including roucou and carrot oil, to enhance the skin’s natural radiance and leave it looking luminous and revitalized. The lightweight texture absorbs quickly, delivering deep nourishment while being suitable for all skin types—even the most sensitive. Formulated allergen-free, this serum provides a fresh, sun-kissed finish that visibly brightens and energizes the complexion. Key Benefits at a Glance: Instantly radiant, sun-kissed glow Beta-carotene-rich oils for healthy, luminous skin 100% naturally derived ingredients Suitable for all skin types, including sensitive skin Allergen-free formulation Lightweight, fast-absorbing texture for comfortable daily use With the Sun-Kissed Glow Serum, enjoy a vibrant, sun-kissed look every day—naturally and effortlessly.

Content: 15 ml (€166.33 / 100 ml)

Regular price: €24.95
Deep Collagen Power Boosting MaskDeep Collagen Power Boosting Mask
SUNGBOON EDITOR
Deep Collagen Power Boosting Mask
Face mask

SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask: Intensive collagen boost & firming gel mask for plump, smooth skin The Deep Collagen Power Boosting Mask from SUNGBOON EDITOR is the high-tech gel mask for anyone who wants an immediate firming effect, deep moisturisation and maximum elasticity. With 83% low-molecular collagen, this innovative gel formula ensures deep absorption of the power ingredients and a visibly plumper, firmer complexion - even after the first application. Hyaluronic acid and hydrolysed hyaluronic acid intensively moisturise the skin and restore the optimum moisture balance. Ceramides & peptides strengthen the skin barrier and promote elasticity. Rose and raspberry leaf extract provide antioxidant protection and give a radiant, fresh complexion. The transparent gel-film texture adheres perfectly, cools and soothes even sensitive skin. During application, the mask becomes translucent - a sign that the active ingredients penetrate deeply and leave no residue. Top benefits at a glance: 83 % ultra-low molecular collagen: firms, tightens & visibly reduces wrinkles Intensive moisturisation with hyaluronic acid complex Cooling, soothing effect - also ideal for sensitive skin Ceramides & peptides: Strengthen the skin barrier & promote elasticity Antioxidant protection thanks to rose & raspberry leaf extract Transparent gel formula for maximum absorption & no residue Professional anti-ageing treatment for at home How does the SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask ensure that skin immediately appears plumper, smoother and youthfully firmer - and why is this gel mask exactly the right thing for intensive anti-ageing care with maximum immediate effect? The combination of highly concentrated collagen, deep moisturisation and skin barrier strengthening brings professional results to your skincare routine - for new elasticity, a fresh glow and an immediately visible lifting effect. Discover the SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask in the Look Beautiful Products Shop now and experience professional collagen care at home!

Regular price: €7.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Spacemask Single MaskSpacemask

Average rating of 5 out of 5 stars

SPACEMASKS
Spacemask
Eye mask

Spacemask Box by Spacemasks: Deep Relaxation & Restful Sleep at the Push of a Button The Spacemask Box by Spacemasks is the insider tip for stressful, tiring, and overstimulating days—and nights. Each mask releases a gentle jasmine scent and warms up automatically upon contact with air. The result: soothing warmth, gentle aromatherapy, and a comforting feeling that helps you fall asleep while deeply relaxing both body and mind. The light-blocking design ensures your eyes are fully shielded—for the optimal sleep environment and deep, restorative rest. The masks are ready to use instantly, require no preheating, and are easy to apply—ideal for home, travel, or on the go. Why Choose the Spacemask Box by Spacemasks? Fall asleep quickly with gentle warmth & calming jasmine fragrance Relaxation & stress relief through aromatherapeutic effects Complete light-blocking for optimal sleep quality Ready to use instantly—no preheating, no preparation needed Practical box with multiple masks—perfect for travel too Regenerates body & mind—for more energy the next day How does the Spacemask Box by Spacemasks help you feel more relaxed, balanced, and well-rested every day? The combination of warmth, scent, and light protection turns every evening into a mini-retreat—for better regeneration, less stress, and restful sleep whenever you need it. Discover the Spacemask Box by Spacemasks now at Look Beautiful Products Shop and make every night your personal wellness ritual!

Regular price: €17.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Skip product gallery

Customers also viewed

NUDIES Matte Blush Stick – Sunkissed PinkNUDIES Matte Blush Stick – Sunkissed Pink
NUDESTIX
NUDIES Matte Blush Stick – Sunkissed Pink
Blush

NUDESTIX NUDIES Matte Blush Stick – Sunkissed Pink: Matte radiance for cheeks, lips and eyes – simple, clean and versatile The NUDESTIX NUDIES Blush Stick – Sunkissed Pink is the 3-in-1 all-rounder for anyone who loves a natural, fresh glow. This matte cream blush gives cheeks, lips and eyes an intense, buildable shade of pink and creates a gentle matte, softly-blurred finish. The creamy texture makes application and blending super easy using the built-in blending brush or your fingers – even on the go. Kaolin and silicic acid minerals absorb excess oil and conceal imperfections, whilst vitamin E nourishes and moisturises. The result: a fresh, sculpted complexion with long-lasting colour that makes imperfections appear to vanish – for a flawless ‘no-make-up make-up’ look. The formula is vegan, cruelty-free, gluten-free, fragrance-free, paraben-free, sulphate-free and phthalate-free, and ensures a comfortable feel on the skin without compromise. Key benefits at a glance: 3-in-1 blush stick: for cheeks, lips & eyes Intense, buildable colour: Fresh, matt pink for subtle contouring Soft-focus effect: Conceals imperfections, perfects the complexion With vitamin E: Antioxidant care & hydration Minerals: Absorb oil & ensure long-lasting freshness Double-ended stick: With integrated, detachable blending brush Clean Beauty: Vegan, cruelty-free, free from parabens, gluten and fragrances Reusable compact with mirror: For perfect looks on the go How does the NUDESTIX NUDIES Blush Stick – Sunkissed Pink ensure that your complexion looks fresher, more flawless and naturally contoured day after day – and why is this product the perfect choice for anyone looking for hassle-free, clean and versatile colour for the face and lips? The clever combination of a creamy formula, a soft matt finish and clean beauty makes this stick a daily must-have – for natural freshness anytime, anywhere. Discover the NUDESTIX NUDIES Blush Stick – Sunkissed Pink now in the Look Beautiful Products shop and perfect your no-make-up glow!

Content: 7 g (€527.86 / 100 g)

Regular price: €36.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Deep Collagen Power Boosting MaskDeep Collagen Power Boosting Mask
SUNGBOON EDITOR
Deep Collagen Power Boosting Mask
Face mask

SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask: Intensive collagen boost & firming gel mask for plump, smooth skin The Deep Collagen Power Boosting Mask from SUNGBOON EDITOR is the high-tech gel mask for anyone who wants an immediate firming effect, deep moisturisation and maximum elasticity. With 83% low-molecular collagen, this innovative gel formula ensures deep absorption of the power ingredients and a visibly plumper, firmer complexion - even after the first application. Hyaluronic acid and hydrolysed hyaluronic acid intensively moisturise the skin and restore the optimum moisture balance. Ceramides & peptides strengthen the skin barrier and promote elasticity. Rose and raspberry leaf extract provide antioxidant protection and give a radiant, fresh complexion. The transparent gel-film texture adheres perfectly, cools and soothes even sensitive skin. During application, the mask becomes translucent - a sign that the active ingredients penetrate deeply and leave no residue. Top benefits at a glance: 83 % ultra-low molecular collagen: firms, tightens & visibly reduces wrinkles Intensive moisturisation with hyaluronic acid complex Cooling, soothing effect - also ideal for sensitive skin Ceramides & peptides: Strengthen the skin barrier & promote elasticity Antioxidant protection thanks to rose & raspberry leaf extract Transparent gel formula for maximum absorption & no residue Professional anti-ageing treatment for at home How does the SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask ensure that skin immediately appears plumper, smoother and youthfully firmer - and why is this gel mask exactly the right thing for intensive anti-ageing care with maximum immediate effect? The combination of highly concentrated collagen, deep moisturisation and skin barrier strengthening brings professional results to your skincare routine - for new elasticity, a fresh glow and an immediately visible lifting effect. Discover the SUNGBOON EDITOR Deep Collagen Power Boosting Mask in the Look Beautiful Products Shop now and experience professional collagen care at home!

Regular price: €7.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Meoru Podo Vita C Dark Spot AmpouleMeoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule
SUNGBOON EDITOR
Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule
Facial serum

SUNGBOON EDITOR Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule: Intensive brightening & glow for an even, radiant complexion The Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule from SUNGBOON EDITOR is a highly effective solution for anyone looking to specifically target pigmentation marks, dark spots and an uneven skin tone, whilst giving their skin a natural glow. The innovative formula combines wild grape extract (Vitis coignetiae), stabilised vitamin C (3-O-ethylascorbic acid), niacinamide and tranexamic acid – five patented active ingredients that deliver visible brightening, a refined skin texture and a more even complexion. A hyaluronic acid complex delivers immediate and long-lasting hydration, plumps the skin and leaves it feeling supple. Centella asiatica leaf extract, madecassoside and allantoin soothe, repair and strengthen the skin barrier. The ampoule’s natural violet colour comes from the high concentration of grape-derived ingredients – a sign of maximum efficacy and freshness. The light, fast-absorbing texture makes the ampoule ideal for all skin types, including sensitive skin. Key benefits at a glance: Brightening & Glow: Reduces dark spots, evens out skin tone, enhances radiance 5-fold patented active ingredients: wild grape, vitamin C, niacinamide, tranexamic acid & hyaluronic acid Hyaluronic acid complex: Intensive, long-lasting hydration Centella & madecassoside: Soothe, strengthen & repair the skin Refines skin texture: For smoother, clearer skin without irritation Quick-absorbing texture: No residue, immediate feeling of freshness Suitable for all skin types: Including sensitive skin and skin prone to irritation How does the SUNGBOON EDITOR Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule ensure that your complexion looks more even, clearer and more radiant day after day – and why is this ampoule the perfect choice for anyone looking for targeted brightening, intense hydration and a strong skin barrier all in one? The unique combination of patented active ingredients, antioxidant protection and hydration visibly fades pigmentation spots and allows the skin to glow with a new radiance. Discover the SUNGBOON EDITOR Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule now in the Look Beautiful Products shop and target uneven skin tone for targeted brightening!

Content: 30 ml (€53.17 / 100 ml)

Regular price: €15.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Tension Up Mask (5x25g)Tension Up Mask (5x25g)
Meditherapy
Tension Up Mask (5x25g)
Face mask

Meditherapy Tension Up Mask: Instant lifting, contour & youthful skin - high-tech mask for defined facial features The Tension Up Mask from Meditherapy is the innovative solution for anyone who wants a visibly firmer face, reduced puffiness and an emphasised V-line - and it's easy to do at home. From the very first application, the highly concentrated hydrogel mask leaves skin feeling noticeably firmer, smoother and intensely hydrated, without being sticky or drying. The three-zone design developed by Meditherapy adapts perfectly to the cheekbones, jawline and forehead and delivers targeted firming exactly where it is needed. The mask is rich in caffeine (promotes blood circulation, relieves puffiness), glaucine (improves elasticity, counteracts wrinkles) and Matrixyl™ 3000 (stimulates collagen production, smoothes and firms). The formula is complemented by centella and sea buckthorn extract for a youthful glow and a strengthened skin barrier. Top benefits at a glance: Immediately visible lifting effect after the first application Defined V-line & sharpened facial contours Reduces puffiness, double chin & nasolabial folds Highly concentrated hydrogel - optimum adhesion & active ingredient release Intensive hydration: no drying out, no sticky feeling Matrixyl™ 3000 & Glaucine - for firm, elastic skin & fewer wrinkles Suitable for all skin types, including sensitive skin Proven results after 4 weeks of use How does the Meditherapy Tension Up Mask visibly improve facial contours, firmness and youthful radiance - and why is this mask the right product for effective lifting and defined facial features at home? The three-zone design, powerful active ingredients and intensive moisturisation ensure immediate and long-lasting results - making every application a high-tech beauty upgrade. Discover the Meditherapy Tension Up Mask in the Look Beautiful Products Shop now and experience a new level of skin firming and contouring!

Regular price: €28.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Bio Collagen - Real Deep Mask (Box 4 masks)Bio Collagen - Real Deep Mask (Box 4 masks)
Biodance
Bio Collagen - Real Deep Mask (Box 4 masks)
Face mask

The Bio-Collagen Real Deep Mask from Biodance is a highly effective sheet mask for luxurious skincare at home. It combines Oligo-Hyaluronic Acid™, Collagen, Galactomyces Ferment and Niacinamide to improve skin firmness, elasticity, hydration and radiance. Oligo-Hyaluronic Acid™ penetrates deep into the skin and provides long-lasting moisture, while collagen strengthens the skin's structure and softens fine lines. Galactomyces ferment and niacinamide refine skin tone, minimise pores and redness, and probiotics protect the skin from irritation. For best results, the mask is applied overnight to allow the active ingredients to be optimally absorbed. In the morning, the skin feels smooth, refreshed and radiant - just like after a professional treatment. Suitable for all skin types, without artificial fragrances, essential oils, silicones, drying alcohol or sulphates.

Regular price: €21.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Rose Body SoapRose Body Soap
Mario Badescu
Rose Body Soap
Shower gel

Mario Badescu Rose Body Soap - Shower gel with rose fragrance for velvety soft skin. Turn every shower into a pampering spa experience with Mario Badescu Rose Body Soap. The gentle shower gel with a delicate rose fragrance thoroughly cleanses the skin of dirt and residues without drying it out. The nourishing formula supports the skin's elasticity, moisturises and leaves the skin feeling supple and velvety soft. Thanks to the luxurious foam texture and natural rose fragrance, the daily shower becomes a relaxing skincare ritual. Ideal for all skin types - particularly suitable for dry or sensitive skin. Gently and effectively cleanses the skin Improves skin elasticity Moisturises and intensively nourishes Leaves skin feeling soft and smooth Free from SLS & SLES

Content: 236 ml (€6.33 / 100 ml)

Regular price: €14.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.
Spacemask Single MaskSpacemask

Average rating of 5 out of 5 stars

SPACEMASKS
Spacemask
Eye mask

Spacemask Box by Spacemasks: Deep Relaxation & Restful Sleep at the Push of a Button The Spacemask Box by Spacemasks is the insider tip for stressful, tiring, and overstimulating days—and nights. Each mask releases a gentle jasmine scent and warms up automatically upon contact with air. The result: soothing warmth, gentle aromatherapy, and a comforting feeling that helps you fall asleep while deeply relaxing both body and mind. The light-blocking design ensures your eyes are fully shielded—for the optimal sleep environment and deep, restorative rest. The masks are ready to use instantly, require no preheating, and are easy to apply—ideal for home, travel, or on the go. Why Choose the Spacemask Box by Spacemasks? Fall asleep quickly with gentle warmth & calming jasmine fragrance Relaxation & stress relief through aromatherapeutic effects Complete light-blocking for optimal sleep quality Ready to use instantly—no preheating, no preparation needed Practical box with multiple masks—perfect for travel too Regenerates body & mind—for more energy the next day How does the Spacemask Box by Spacemasks help you feel more relaxed, balanced, and well-rested every day? The combination of warmth, scent, and light protection turns every evening into a mini-retreat—for better regeneration, less stress, and restful sleep whenever you need it. Discover the Spacemask Box by Spacemasks now at Look Beautiful Products Shop and make every night your personal wellness ritual!

Regular price: €17.95
Product Quantity: Enter the desired amount or use the buttons to increase or decrease the quantity.